PDA

View Full Version : Mała rekompensata za server offline...?

h0jny
09-18-2012, 04:12 PM
Jak w temacie, czy twórcy przewidują jakieś małe zadość uczynienie, za to że praktycznie cały dzień nie można się zalogować do swojej flagowej gry online ;-) chodź by w postaci symbolicznego pakietu z 2 kartami który bodajże jeśli dobrze pamiętam kosztuje tylko 2k golda (4 wygrane gry), zapewne ubisoft by na tym nie ucierpiał a morale graczy zostały by podbudowane, przez co zmotywowani byli by on do dalszej rozgrywki a co za tym idzie inwestowania swoich pieniędzy w celu powiększania swojej kolekcji kart.

Jeśli to możliwe prosił bym Cię Nisevaros o wypowiedzenie się w tym temacie.

DjTechShadow
09-18-2012, 04:13 PM
Pewnie będzie coś takiego, a jak nie to nawet nie ma powodów do narzekań, w końcu to BETA, open czy closed - bez różnicy ale jak widać coraz więcej osób zapomina albo nie wie co to znaczy, że produkt jest w takiej, a nie innej fazie.

Urthel
09-18-2012, 04:17 PM
Co do inwestowania pieniędzy mogli by obniżyć ceny trochę bo patrząc na mój pierwszy darmowy box i jakie karty z niego dostałem nie za bardzo mam ochotę na 60 złoty w pecha wsadzać:P. Ale jakaś rekompensata za cały dzień serwerów offline była by naprawdę miła. Co jakiś czas odświeżam forum i nic w temacie serwerów nie ma, chociaż przewidywana godzina mogła by się pojawić.

h0jny
09-18-2012, 04:19 PM
open beta, informuje gracza o tym że podczas gry mogą występować błędy z jej poprawnym działaniem, i nadal jest rozwijana, a dostęp do niej jest ogólnie dostępny. To czy jest CB,OB,Life niema znaczenia, bo problem tkwi po stronie serverów a nie klienta gry, więc stan gry zakwalifikowany na ob niema wpływu na niedostępność serverów, gdyż jest to zwykła awaria techniczno-fizyczna, a nie spowodowana niepoprawnym działaniem gry, która zmusza twórców do odcięcia graczom dostępu do niej na jakiś czas, w celu ich naprawienia. To tak jak byś pisał coś w wordzie i wyłączyli ci prąd na osiedlu, coś w ten deseń :)

DjTechShadow
09-18-2012, 04:23 PM
Z czapy piszesz, serwer jest integralną częścią gry i skoro jest wyłączony to zaszły jakieś błędy więc on też działa w fazie beta bo może klient obsługujący połączenie nawala itp itd. Jest zbyt wiele zmiennych by stwierdzić coś na 100 % dlatego bez jęczenia i zbędnego wymagania nie wiadomo czego trzeba czekać spokojnie i po kłopocie, to tylko GRA.

h0jny
09-18-2012, 04:25 PM
server to maszyna, fizycznie stojąca w serverowni, a skoro nie działa server jak i strona erro 404 to, od razu wiadomo że najzwyczajniej jest on wyłączony.

meyday1990
09-18-2012, 04:26 PM
Tak jak mówisz, ale ostatnio bodajże jak cały dzień serwer był off i tak dostaliśmy chyba 2 packi po 12 kart, tak więc będzie miło jak dostaniemy cokolwiek. Tak czy siak to beta i stawianie jakichkolwiek wymagań względem zadośćuczynienia ze strony twórców jest nie na miejscu.

h0jny
09-18-2012, 04:28 PM
stawianie jakichkolwiek wymagań względem zadośćuczynienia ze strony twórców jest nie na miejscu.
nikt niczego nie stawia przecież.

DjTechShadow
09-18-2012, 04:56 PM
I jest 12 kart + 150 seal.

h0jny
09-18-2012, 05:09 PM
150 seali i 12 kart to się nazywa producent dbający o klienta już od bety, dziękuje w imieniu graczy, takie coś motywuje do gry :)

Nisevaros
09-18-2012, 05:38 PM
Witam ponownie,

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia tego wątku: Podziękowanie za oczekiwanie na ponowne uruchomienie serwerów (http://forums.ubi.com/showthread.php/714836).

Udanych pojedynków! :)

r3tsa
09-18-2012, 05:52 PM
No cóż jakbym powiedział, że nie jestem zaskoczony to bym skłamał. ;o

h0jny
09-18-2012, 06:05 PM
jeśli chodzi o karty, to miałem taką cichą nadzieje, natomiast pieczęci to totalne zaskoczenie, akurat tyle mi brakowało do 1k+darmowy pakiet wiec wpadło 11 pakietów :)