PDA

View Full Version : Boost do golda

Unknownpony
09-17-2012, 10:16 AM
Nie rozumiem idea tego? Kupiłem to raz z ciekawaści za 2000 golda. Daje 50% boost do golda i trwa 5 walk.
Wygrałem 5 walk i z boostowanego złota miałem 2100 golda......
Jaki jest sens tego? Nie dość że musiałem wygrać 5 walk to dostałem tylko 100 złota więcej niż jakby tego boosta nie kupował D:
Fixnijcie to jakoś. Niech bęzie nawet stała porcja kasy ale tak że jak 3/5 walk wygrasz to ci się zwróci prawie to 2000 golda a za 5 wygranych dostaniesz troche więcej a za same przegrane nie zwróci ci się bo tot ak chyba miało działać. ja bym zrobił + 600 golda za wygraną a 200 za przegraną. czyli max byłoby 3000 golda za wysztskie wygrane a za wszystkie przegrane 1000 golda i to by miało sens bo teraz NIKT tego nie kupi chyba że do kampani raz żeby więcej golda zrobić tam (chociaż nie testowąłem osobiście tam ;P więc nie wiem czy do golda z kampani to działa)
A i zauwałyłem jeszcze że jak wychodzi się z gry jest ten fajny tekst "will you forsake your army".... szkoda że tylko jedna odpowiedź jest. "ok".
A co jeśli bym nie chciał =P ? gdzie jest opcja "Not ok" (wiem że jeszcze X można nacisnąć ale to jest troche śmieszne)

h0jny
09-17-2012, 02:16 PM
też to ostatnio liczyłem, to są źle dobrane proporcje, powinny być stały gold (jeśli nie wygrasz 5 masz lekka stratę) jeśli wygrasz masz zysk, ale w tedy każdy by na tym jechał.

DjTechShadow
09-17-2012, 02:47 PM
W obecnym kształcie boosta w ogóle nie opółaca się kupować, gdyż nie ma pewności, że wygramy te 5 walk pod rząd, bo już utrata jednej nie rekompensuje nam zakupu.

nerysiek
09-21-2012, 02:02 AM
Szybkie gry też nam tego nie rekompensują np. takie co się dostaje 500 golda.(wygrane!)