PDA

View Full Version : W oczekiwaniu na Otwartą Betę...

Nisevaros
09-07-2012, 04:56 PM
Drodzy Użytkownicy Forum! :D

W związku z tym, że serwery gry są aktualnie wyłączone zapraszam wszystkich do dyskusji na temat waszych planów na najbliższe dni.

Jak spędzacie czas w oczekiwaniu na Open Beta?
Czy macie już może jakieś plany związane z rozpoczęciem gry (być może przygotowujecie się już jakoś na 13 września)?
Czy wybraliście już talie startową, z którą rozpoczniecie grę?

Dajcie nam znać o swoich planach i zaglądajcie też na nasz profil na Facebooku (http://www.facebook.com/MightMagicDuelofChampions).

gewloh
09-07-2012, 06:56 PM
Necro4Life!

Póki nie ma OB, zajmuę się codziennymi pierdołami, oporządzam swoje podwórko i gram od czasu do czasu w Divine Divinity. Planów żadnych na 13. nie mam, ale tego dnia na pewno będę miał dobry humor:>
Jako swoją talię wybiorę na pewno necro. Niektórym może się wydawać najsłabszą na samym początku, ale jak się już rozbuduje kolekcję, to wg mnie frakcja ta ma najwięcej możliwości, a co za tym idzie, daje mi najwięcej frajdy podczas pojedynków. Po prostu kocham late game Necropolis :-] Jak będą działały powtórki, to z pewnością wrzucę na YT parę meczy, w których losy obracały się o 180, a nawet 540, stopni :P

Na profil zaglądam codziennie, bo liczę na jakiś konkurs z nagrodami;d

r3tsa
09-07-2012, 07:14 PM
Powinienem się przygotowywać do poprawki, nie chce mi się, nie chce mi się i jeszcze raz mi się nie chce. Ale będę grać w dobrym albo w złym humorze 13. :X

PMM
09-07-2012, 08:46 PM
No ostatnie dni to przeglądanie forum żeby dostać choć strzęp informacji kiedy będzie otwarta beta - teraz będzie się dłużyło bo w ten sam dzień co start bety to mi startuje urlop =)

Cały czas mnie coś ciekawi - podobno w jednym z wywiadów z twórcami była informacja, że ras będzie "około 10". Rzeczywiście coś zmierza w tym kierunku? W zamkniętej becie można było popróbować ras i wybrać optymalną dla siebie, a jeśli dojdą rasy to wybór nieznanej to będzie pewne ryzyko =/...

Blastofek
09-07-2012, 10:43 PM
Znajac zycie 10frakcja bedzie dostepna za 3-4lata ^^.
Mnie to ciekawi czemu Nag nie ma nadal...

mrseev
09-08-2012, 09:29 AM
Ja tam rozpisuję sobię decka wraz z procentową szansą na znalezienie kart do niego w boosterze, wraz z wymaganą liczbą złota potrzebną na zakup tych boosterów, wraz z liczbą gier które musze rozegrać żeby na nie zarobić, odejmując kilka godzin na sen, a także kilka godzin na pracę i wraz z ogólnoprocentową szansą na spełnienie wszystkich tych warunków i wyszło mi że szansa to 0% w tym miesiącu i 13% w następnym.

ah te tabelki, liczydła, excele, nie uwolnię się od tego nawet w grze :)

DjTechShadow
09-08-2012, 12:43 PM
Oczywiście jak w poprzednim przypadku Necro :)
Do tego czasu pozostaje mi lektura "Thinking in Java" trzeba podszkolić umiejętności przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego, poza tym Skyrim Skyrim i jeszcze raz Skyrim :D

Hydroopl
09-08-2012, 12:58 PM
Ja pozostanę przy haven, ale jak wyjdzie sanctuary to chyba się przerzucę. A tak to teraz grywam w GW 2