PDA

View Full Version : Kolejny błąd w kampanii

sacranin
07-27-2012, 10:43 AM
Wykonywałem 3 część kampanii, gdzie walczy się z nieumarłymi. Przeszedłem 1 misję. Wyłączyłem grę i teraz nie mogę uzyskać dostępu do tej 3 kampanii. Na mapce widzę tylko Boot camp i orc invasion. Przeszedłem nawet ponownie ostatnią misję orc invasion, ale to nic nie dało. Dalej nie mam dostępu do dalszej części kampanii.

Yargoth1
07-27-2012, 03:10 PM
Ja miałam dokładnie tak samo. Da się coś z tym zrobić?

r3tsa
07-27-2012, 03:45 PM
To pytanie padło już na angielskiej tablicy, narazie zero odzewu, też mam tego buga.

Nisevaros
07-27-2012, 03:50 PM
Cześć!

Jesteśmy świadomi występowania wielu błędów związanych z kampanią. Wszystkie traktowane są w chwili obecnej priorytetowo i problemy powinny zostać naprawione najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Nasi programiści już pracują nad rozwiązaniami.

ArszeniQ
07-27-2012, 04:04 PM
Wykonywałem 3 część kampanii, gdzie walczy się z nieumarłymi. Przeszedłem 1 misję. Wyłączyłem grę i teraz nie mogę uzyskać dostępu do tej 3 kampanii. Na mapce widzę tylko Boot camp i orc invasion. Przeszedłem nawet ponownie ostatnią misję orc invasion, ale to nic nie dało. Dalej nie mam dostępu do dalszej części kampanii.

Da rade ten błąd ominąc, mianowicie w Orc Invasion bierzesz ostatnią misje i zaraz po rozpoczęciu walki poddaj się. Napewno frakją Necro sie da, nie wiem jak z innymi.

sacranin
07-27-2012, 04:16 PM
Da rade ten błąd ominąc, mianowicie w Orc Invasion bierzesz ostatnią misje i zaraz po rozpoczęciu walki poddaj się. Napewno frakją Necro sie da, nie wiem jak z innymi.

Mogłeś ominąć ten błąd ponieważ nie wyłączyłeś gry w międzyczasie. Po wyłączeniu to nic nie zmienia

ArszeniQ
07-28-2012, 09:04 PM
Mogłeś ominąć ten błąd ponieważ nie wyłączyłeś gry w międzyczasie. Po wyłączeniu to nic nie zmienia
Faktycznie mój błąd. Jednak grę wyłączyłem a kontyunować mogłem ponieważ nie zacząłem pierwszej misji.