PDA

View Full Version : Tournament - how work

mortis3mortis
07-02-2012, 06:11 PM
I try in tournament, i dont get good position but how it works?
i see that only diference is adding rating in turnament not overall

who win gold, how many etc?

DjTechShadow
07-02-2012, 06:14 PM
It seems to me that this is just a test project, still in the game should be able to set the fee, the pool, etc. at least I think so :)

Wydaje mi się, że to dopiero projekt testowy, w dalszym etapie gry powinna być możliwość ustawiania wpisowego, czyli puli etc przynajmniej tak myślę :)

Muerte79
07-02-2012, 06:17 PM
Też nie mam pojęcia jak to wygląda. No, ale to wersja beta tak więc jeszcze wiele się zmieni. Aktualnie bardziej mi brakuje chatu/friend listy. O wymianach kart nie wspomne bo to wczesne etapy :)
Zastanawia mnie tylko czy tak "gra" będzie naprawdę free czy też po pewnym czasie zacznie się wydawanie $ :)

mortis3mortis
07-02-2012, 06:18 PM
Ok thanks, but if someone win tournament and discover something please tell us :P

sadzac po tym ze jest gold i pieczecie to bedzie jak lol czy wot
niby darmowa, tzn wygrywasz walki masz kase i karty
a z pieczeci z kasy z realnego swiata jest opcja premium i kupowania dodatkowych paczek ( teraz jest opcja 12x paczka 12 kart za 1000 pieczeci )
mam tylko nadzieje ze za pieczecie nie bedzie jakis super kart tylko wlasnie to samo co maja inni tylko szybciej ( w lolu i wotcie dziala i jakos staly sie jedna z najbardziej znanych gier teraz wiec chyba kazda firma ktora wypuszcza gre mmo teraz widzi jaki w tym potencjal )

Upadly321
07-02-2012, 06:37 PM
@up
Gra będzie prawdopodobnie jak BattleForge
-karty za golda - średnie i w doł
-karty za pieczęcie - bardzo dobre

mortis3mortis
07-02-2012, 06:43 PM
Mysle ze wtedy bardzo spadnie ilosc chetnych, widac nawet w porownaniu z lolem i wotem ze battle forge nie jest dla ncih konkurencja

jak na razie za pieczecie nei ma bonusow oproz premium ktore przyspeisza golda i expa oraz normalnych paczek kart ( box z 12 paczkami )

Muerte79
07-02-2012, 06:44 PM
Wówczas podziękuje. Gram w poxnorę i jest tam podobnie co w pewnym stopniu burzy balans między graczami z $ a z graczami co chcą się bawić. Jakoś nie jest zabawnie dostawać wpierdziel stale.

mortis3mortis
07-02-2012, 07:03 PM
Jak mowilem i co potwierdzil kolega wtedy spadnie OSTRO ilosc chetnych, nikt nie chce zeby bogaci byli wazniejsi od umiejetnosci, ale jak mowie league of legends i world of tanks staly sie BARDZO slawne, bo juz sa swiatowe turnieje lola itp a o battle forge czy grze wspomnianej wyrzej jakos nie slysze nic praktycznie

a w lolu czy wotcie praktycznie gracze z kasa w walce nie maja zadnych bonusow czy rzeczy ktorych normalny gracz nie mzoe miec, najwyzej przyspieszaja ich zdobycie czy zmienjaja wyglad itp

Upadly321
07-02-2012, 07:09 PM
@up
grałeś w WoT'a ?
Tam gracz bez premium/premium czołgu/złotych pestek wychodzi z prawie każdej bitwy na -

mortis3mortis
07-02-2012, 07:11 PM
W bitwach klanowych moze to robi roznice ale w normalnej grze jak przychodzi co do czego to czy masz premke czy nie wplynie tylko na ilosc kasy po bitwie ( a fakt ze na wysokich tierach masz trudniej z kasa bez premki )

a jak chodzi o gold ammo, wkurza ale nie robi az takiej sieki z gry jak tu by daly karty za pieczecie
bo w sumie nauczylem sie ze i tak liczy sie to jak potrafisz celowac w miejsca czolgu ktore sa bardziej podatne i cos uszkadzaja

ale moze to spowodowalo ze jednak lol jest bardziej znany bo w nim brak bonusow w starciu wlasiwym ( no moze glify itp jak jestes nowym to dlugo zajmuje wbic ale mozna bez jakis meczarni )

Ch3rryAC
07-03-2012, 06:05 PM
Tournaments don't give any special rewards.
Today I won a tournament and didn't received any gold or seals :(

http://i.imgur.com/TJPl3l.jpg (http://i.imgur.com/TJPl3.jpg)

http://i.imgur.com/szokUl.jpg (http://i.imgur.com/szokU.jpg)

falchion17
07-03-2012, 06:38 PM
Its beta lol not implemented yet probably

mortis3mortis
07-03-2012, 06:50 PM
:(
if there will be something like 2000 seals for winner and 1000 for 2nd and 3rd place it will be great fun

seals and gold dont heave to be balanced its beta and more seals = more cards we use and mixing them = testing = better beta

Ch3rryAC
07-03-2012, 07:22 PM
Its beta lol not implemented yet probably
Lol, this thread was about the tournaments and how they work.
I checked that they don't work and posted it.

BTW, judging from the Jackpot, tournaments will be something like 1000 gold entry fee, and all goes to the winner ;)