PDA

View Full Version : Czy ceny na ołtarzu nie powinny spaść?

zandosgash
07-03-2015, 01:25 PM
Wyszedł 'nowy' dodatek, wcześniej zawsze po tym ceny poprzednich spadały (mówie nie o koszcie paczki, a o koszcie za wild carty), a karty z SoB dalej kosztują tyle samo co wcześniej: 24 epic/heroic, 12 rare, dla porównania: HoN i GB po 16/8.
Przeoczenie czy zmiana planów?
PS. Mam nadzieje że przeze mnie nie zwiększą cen z HoN i GB :D

Opillo
07-03-2015, 02:00 PM
Wyszedł 'nowy' dodatek, wcześniej zawsze po tym ceny poprzednich spadały (mówie nie o koszcie paczki, a o koszcie za wild carty), a karty z SoB dalej kosztują tyle samo co wcześniej: 24 epic/heroic, 12 rare, dla porównania: HoN i GB po 16/8.
Przeoczenie czy zmiana planów?

A jak myślisz?

Oczywiście jest to "genialna" polityka BB która doprowadziła do agonii DoCa. Smutna prawda :(

PS. Mam nadzieje że przeze mnie nie zwiększą cen z HoN i GB :D

Uważaj bo wypaplasz :p

Kuackillah
07-03-2015, 05:32 PM
to juz jest niestety w planach stare dodatki beda tansze a nowe drozsze

Mrozus
09-08-2015, 12:26 PM
Oczywiście jest to "genialna" polityka BB która doprowadziła do agonii DoCa. Smutna prawda :(

Przez tą nową politykę czuję się zmieszany. Strasznie mi się nie podobają mocno zawyżone ceny. Mam 160 dzikich kart, a pomimo tego stać mnie raptem na 5 epickich kart. Nie dokupie przez to brakujących kart do tego, by grać bierzącymi taliami chociaż liczba dzikich kart jest okupiona kilkumiesięcznym, co piątkowym poświęcaniem kart w otchłani... :(