PDA

View Full Version : Wola przeznaczenia

iro1979
04-29-2015, 08:59 PM
Mam pytanie odnośnie tej karty. Coś z tą kartą jest nie tak. Raz działa a raz nie działa. Opis karty "Wtasowuje wybraną unikatową karte do talii właściciela." Karta zdziała na moje karty pomarańczowe bez zarzutu, czasem nawet moge wtasować pomarańczową kartę przeciwnika, ale nie zawsze, dlaczego? Nie pamiętam teraz nazw kart przeciwnika, których nie udało mi się wtasować, ale tych kart jest jest ze 3 na 4 jakie miałem w walce. Nie wiem ile jest takich na które nie działa, ale z tego co widać moży tych kart być 75% wszystkich. Jakby ktoś mądrzejszy mógł sprawdzić o co chodzi byłbym wdzięczny.
Mam deck świątyni i te karty by mi się przydały.

Mekheri
04-29-2015, 09:23 PM
Raya, Chosen of the Waves - nie będziesz mógł w ogóle rzucić tego łutu, jako że ma fortune ward.

Poza tym nie ma unikatów, na które karta z zasady nie powinna działać. Możliwości są dwie:

1. Dany unikat został zakotwiczony jakimś spellem, wobec czego nie może zostać usunięty ze stołu inaczej niż poprzez zabicie go/zdjęcie wcześniej spella.
2. Po prostu mylisz epiki z unikatami. Nie każdy epik (karta pomarańczowa) jest unikatem, a Wola działa wyłącznie na unikaty.

iro1979
04-29-2015, 09:44 PM
Fakt. Myliłem pomarańczowe z unikatowymi. Dzięki