PDA

View Full Version : Zardoc 4-3-1 co do poprawy?

Demoterium
04-14-2015, 12:02 PM
Witam

Prawdopodobnie jutro wejdzie już nowy dodatek. mimo wszystko proszę o wszelkie sugestie dotyczące tej talii. Jak to udoskonalić, poprawić, co powinienem ewentualnie zmienić...

http://www.mmdoctools.com/deck/6565-zardoc-4-3-1.en.html

McBanan2
04-14-2015, 04:12 PM
Witam

Prawdopodobnie jutro wejdzie już nowy dodatek. mimo wszystko proszę o wszelkie sugestie dotyczące tej talii. Jak to udoskonalić, poprawić, co powinienem ewentualnie zmienić...

http://www.mmdoctools.com/deck/6565-zardoc-4-3-1.en.html
Ja bym nie grał goblinów czarnej czaski i próbował bym pomieścić gdzieś olifanty

Schabuu69
04-15-2015, 04:46 PM
Moim zdaniem z Zardoca wielkiego rushu nie zrobisz więc powinieneś grać bardziej midrange'ową wersją czyli 5/3/0 - z łamaczami czarnej czaszki w ilości 2 maksymalnie 3, ale 2 to optymalna liczba tak się przyjęła przynajmniej dla mnie dla każdej talii twierdzy. To samo z ołtarzami ofiarnymi - według mnie 3 to wystarczająca ilość, ponieważ potrafią zalegać na ręce i uwierz mi 3 Ci wystarczą. Przechodząc do wydarzeń .. jeżeli zmieniamy nieco deck radzilbym wyrzucenie czasów wojny na rzecz 2 kolejnych powstań mówców, które na pewno Ci się przydadzą w tej i przyszłej mecie (Heretyk Złodziej Zaklęć, Akane , Mogilniki..). Strzelec 3/3/4 jak dla mnie out ponieważ zbyt łatwo ginie i nie możemy go zagrać na czysty stół. Podobna rzecz z goblinem 2/1/3 - ginie od insect swarmów. Według mnie najlepsze 2-turowe dropy w twierdzy to harpie i łowczynie i ZAWSZE gra się 4 sztuki. Dorzuciłbym również księżycowego feniksa, który jest spoko zawsze 1 w tego typu deckach. Namioty - dałbym 2 zamiast 3 ponieważ też potrafią zalegać na ręce. Wojownika 2/1/5 z krwiozerczością zdecydowanie zamienilbym na olifanty i dodalbym czwartego strzelca 1/2/6 plus ewentualnie 1-2 centaury 3/2/4 na rzecz jednego cyklopa za 4. Zauważ, że masz nieco zbyt dużo 4-turowych dropów bo aż 11. 4 shreddery- jak najbardziej ok, ale co do szamanów grałbym 2 a cyklopów 2-3 w zależności jak Ci się sprawdzają. Epiki wiadomo must have. Co do zaklęć roje 4 zawsze no i teraz myślę że oślepiające światła możesz śmiało 3 wrzucić ponieważ często robią gry. Te spelle za 2 hmm osoboście ich nie lubię i zmniejszyłbym ich liczbę do 2 albo wcale wyrzucił ale mało masz dmg ze spelli więc potestuj sam sprawdź jak Ci to się sprawdza. Mam nadzieję, że pomogłem. Zardociem w standardzie nie grałem w zasadzie i może pomoże Ci bardziej ktoś, kto ma obegraną podobną talię, ale mam nadzieję, że zwrócisz uwagę na moje spostrzeżenia.

IzyiBoteq
04-15-2015, 04:57 PM
. Strzelec 3/3/4 jak dla mnie out ponieważ zbyt łatwo ginie i nie możemy go zagrać na czysty stół/
Oczywiście,że możemy go zagrać na czysty stół :). Nie ma zakazu :)

Demoterium
04-15-2015, 06:01 PM
Nie staram się nawet zrobić rushu na Zardoc'u.. Mimo wszystko wykorzystuje w Nim Szybki atak + Nabijanie krwiożerczości + pasywka tego bohatera do przemieszczania jednostek... Najczęściej wygrywam w 9 rundzie czyli tak jak wspomniałeś midrange. Namioty muszę mieć na stanie bo taki cyklop z podwójnym atakiem plus namiot plus chyżość i szarża to całkiem ciekawa opcja... Faktycznie sporo 4 lvl dropów, czasami utrudnia start.. dlatego też dokompletowałem strzelców 3/3/4. Goblin 2/1/3 to faktycznie słaby wybór, ale goblin 2/0/1 też jest bezużyteczny.. kiedy zaczynam to ginie od dzikiej karty prawie zawsze... Ja ruzmuje tak: wbić jak najwęcej DMG na poczatku gry a później korzystać z umiejki herosa.. Może na 3lvl zrobić lepsze zestawienie? Szał albo jednostka z 4 ataku?

Schabuu69
04-15-2015, 06:20 PM
Szczerze po wyjściu kryształu też zastanawiałem się nad sensem grania goblina 2/0/1 i znalazlem w kilku taliach zamienniki do niego. W tym przypadku mozesz dodać nawet te 3turowe dropy i potestować 4 te spelle za 2. Potestuj sam. Wedlug mnie nie zawsze będziesz w stanie używać pasywki bo takim stylem gry, gdy przeciwnik będzie miał kontrolę na boardzie to już jej nie odzyskasz. Poszedłbym bardziej w board control.